sadsad x
asdasd

Kristal Riviera Zeytinyağı, İzmir Bornova’da kurulu modern tesisimizde hiçbir kimyasal işlem uygulamadan elde ettiğimiz rafine zeytinyağı ile Kuzey Ege natürel sızma zeytinyağının harmanlanmasıyla hazırlanmaktadır. Bu nedenle hafif bir lezzete sahiptir. Sıcak, soğuk tüm yemeklerinizde, kızartmalarınızda ve hamur işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden %0,5’in altındadır. Gıda güvenliği mevzuatlarına uygun olarak filtreleme işlemi sonrası zeytinyağının doğal özelliklerini koruyan, çevreye dost, geri dönüşümlü  cam şişe ve kaliteli teneke ambalajlara doldurularak satışa sunulmaktadır.

Riviera zeytinyağı ürünlerimiz uzman tadım ekibimiz tarafından duyusal ve kimyasal testlere tabi tutularak kontrol edilmekte ve dolum işleminden geçirildikten sonra el değmeden ambalajlanmaktadır. Online satış sitemizde satışa sunduğumuz riviera zeytinyağı ürünlerimizi uygun fiyat avantajıyla Türkiye’nin her yerindeki tüketicilerimize ulaştırmaktayız.

Zeytin ağacı, mevsimsel şartlardan, üreticilerin yaptığı hatalı işlemlerden ya da zeytin zararlılarının verdiği hasarlardan dolayı her zaman kaliteli zeytin üretemez. Bunun gibi sebepler sonucunda kalitesi düşük üretilen ve doğal olarak tat, koku, nefaset açısından yemeklik özelliğini kaybeden zeytinyağlarına ham zeytinyağı (lampant oil) denir. Bu zeytinyağlarının kalitesi, modern teknoloji içeren tesislerimizde hiç el değmeden tamamen fiziksel usullerle iyileştirilerek rafine edilir ve natürel sızma zeytinyağı ile harmanlanarak tüketime uygun hale getirilir. Kristal Riviera Zeytinyağı, nesilden nesile gelişen deneyim, birikim, titizlik, tutku ve uzmanlığın birleşimi ile kusursuz üretilmektedir.

Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.