sadsad x
asdasd
SİPARİŞ İPTALİ

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz siparişinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce (siparişin verildiği gün saat 13.00’e kadar) siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş iptal işlemi için musterihizmetleri@kristalyaglari.com e-posta adresine mutlaka isim, soyisim, sipariş numarası ve iptal sebebini yazarak e-posta göndermeniz durumunda Müşteri Hizmetleri Ekibimiz siparişinizin iptalini sağlayacak ve siparişinizle ilgili size geri bildirimde bulunacaktır.

Siparişiniz hazırlık aşamasında ise ve ödemesini yaptıysanız ücret iadesi siparişinizin iptali sonrasında 5 iş günü içerisinde ilgili banka üzerinden kredi kartı hesabınıza yönlendirilir.

Eğer siparişiniz kargoya verilmişse sipariş iptali yapılamaz. Bu durumda siparişinizi iade etmeniz gerekmektedir. İade işlemi için teslimat adresinize gelen kargoyu açmamak şartıyla teslim almadan ve herhangi bir ücret ödemeden geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünler tarafımıza ulaştıktan ve iade koşullarını sağladıktan sonra sipariş iptali gerçekleşecek ve ücret iadesi 5 iş günü içerisinde kredi kartı hesabınıza ilgili banka üzerinden yönlendirilecektir.

Sipariş oluştururken hata yaptım nasıl düzeltirim?

Sipariş onayından sonra siparişinizde içerik değişimi, ürün ekleme ya da çıkarılması yapılamamaktadır. Dilerseniz ilgili siparişinizin iptali için yukarıda belirtilen adımları izleyerek Müşteri Hizmetleri Ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da siparişiniz size ulaştıktan sonra iade/değişim işlemi başlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.