sadsad x
asdasd
MAĞAZADAN TESLİM

Mağazadan teslim nedir?

Online satış sitemizden kargo ücreti ödemeden sipariş vermek isteyen müşterilerimizin İzmir Alsancak mağazamızdan siparişlerini kendilerinin gelip alabilmesini sağlayan bir hizmetimizdir.  

Mağazadan teslim özelliği nasıl çalışır?

Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme adımında sol tarafta yer alan “Alsancak Mağazadan Teslim Alacağım” seçeneğini işaretlediğinizde siparişinize herhangi bir kargo ücreti yansıtılmaz.

Mağazadan teslim hizmetiniz ücretli midir?

Mağazadan teslim seçeneği ile oluşturduğunuz siparişler için kargo ücreti veya ek bir ücret alınmamaktadır. Ancak, siparişinizi teslim alabilmeniz için mutlaka siparişinizin kredi kartı veya havale yoluyla ödenmiş olması gerekmektedir.

İzmir Alsancak mağazanız nerede? İletişim bilgilerini verir misiniz?

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 136 Alsancak, İzmir.

Tel: (232) 463 4105

e-posta: alsancak.magaza@kristaloil.com

Haritada görüntülemek için tıklayınız.

Hangi gün ve saatlerde siparişimi mağazadan teslim alabilirim?

Tam kapanma nedeni ile İzmir Alsancak Mağazamız 17 Mayıs 2021 tarihine kadar kapalıdır. Bu tarihten sonra sipariş tarihini izleyen 2 iş günü sonrasından itibaren aşağıda belirtilen gün ve saatler içinde siparişlerinizi İzmir Alsancak mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Eylül-Haziran Kış Sezonu Çalışma Gün ve Saatleri:

Hafta içi: 10.00-13.30 / 14.30-18.00

Cumartesi: 10.30-13.30 / 14.30-17.30 (Pandemi nedeni ile yasaklarda kapalıdır)

Pazar: Kapalı

Temmuz-Ağustos Yaz Sezonu Çalışma Gün ve Saatleri:

Hafta içi: 10.30-13.30 / 14.30-19.00

Cumartesi: 10.00-14.00 (Pandemi nedeni ile yasaklarda kapalıdır)

Pazar: Kapalı

Mağazamız resmi tatillerde, dini ve ulusal bayram günlerinde kapalıdır.

Siparişimi mağazadan kendim teslim alabilmem için ne ibraz etmeliyim?

Öncelikle siparişinizin kredi kartı veya havale yoluyla ödenmiş olması şartıyla sipariş numarasıyla birlikte kimliğinizi ibraz etmeniz yeterli olacaktır.

Siparişimi teslim almak için bir yakınımı yönlendirebilir miyim?

Evet, yönlendirebilirsiniz, ancak siparişinizin kredi kartı veya havale yoluyla ödenmiş olması şartıyla sipariş numarasıyla birlikte kimlik aslınızın ibrazı istenecektir.

Siparişimi ne kadar süre içinde teslim almam gerekiyor?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler en fazla 10 gün süreyle mağazamızda tutulur. 10 günlük bekleme süresi dolmadan mağaza yetkilimiz ile irtibata geçerek süreyi uzatabilirsiniz. Sipariş belirtilen süre içinde teslim alınmaz ise sipariş iptal edilir. İade ödemesi kredi kartınıza ya da banka hesabınıza yansıtılacaktır. İade ödemenizin kartınıza ya da hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Siparişimi mağazadan teslim alamayacağım, ama siparişimin gönderilmesini istiyorum, ne yapmam lazım?

Bu işlem için öncelikle 0850-441 6565 no.lu telefonu aramanız veya musterihizmetleri@kristalyaglari.com e-posta adresine e-posta göndererek mağazadan teslim alamayacağınızı bildirmeniz gerekmektedir. Bu durumda ya siparişinizi iptal ederek yeniden kargo teslimli sipariş oluşturabilir, ya da size bildirilen kargo ücretini banka hesabımıza havale ederek siparişinizin kargo ile adresinize gönderimini sağlayabilirsiniz.

Siparişimi mağazadan teslim alamıyorum ve iptal etmek istiyorum, ne yapmam lazım?

Sipariş iptal işlemi için 0850-441 6565 no.lu telefonu aramanız veya musterihizmetleri@kristalyaglari.com e-posta adresine mutlaka ad, soyad, sipariş numarası ve iptal sebebini yazarak e-posta göndermeniz durumunda Müşteri Hizmetleri ekibimiz siparişinizin iptalini sağlayacak ve siparişinizle ilgili size geri bildirimde bulunacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.