TESLİMAT KOŞULLARI

Banka onayı alındıktan sonra hafta içi saat 13:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Hafta içi saat 13:00’ den sonra verilen siparişler ertesi gün, Cuma günü saat 13:00’den sonra ve hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatil ve bayram günleri verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü işleme alınır. Teslimat adresinin İzmir’e olan uzaklığına göre de kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.kristalyaglari.com garantisi ile size teslim edilecektir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

www.kristalyaglari.com, online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma olanağı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir. Ödemesini yaptığınız bir ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise talebiniz ve bilginiz doğrultusunda ilgili ürünün tutarı ya tarafınıza iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman tarafınıza gönderilir.

Ürün tutarının iadesi söz konusu ise, iade tutarı 5 iş günü içerisinde ilgili banka hesabınıza veya kredi kartınıza yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.