sadsad x
asdasd

OTS Organik Natürel Kuru İncir 200 Gr

OTS Organik Natürel Kuru İncir, Aydın’ın kekik kokulu, güneşli yamaçlarında kimyasal ilaç ve gübre kullanılan arazilerden uzakta üretilmektedir. Üretim aşamasında hiçbir kimyasal işlem görmeyen ve tamamen geleneksel yöntemlerle kurutulmaktadır. İçerdiği lifler ve vitaminlerle özellikle uzun süre tokluk hissi veren özel bir besin kaynağıdır. Öğün aralarında gerekirse kahvaltılık olarak tüketilebilir.

59,90 TL
Kristal Puan
:
1797
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir.
TAVSİYE ET
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • OTS Organik Natürel Kuru İncir, Aydın’ın kekik kokulu, güneşli yamaçlarında kimyasal ilaç ve gübre kullanılan arazilerden uzakta üretilmektedir. Üretim aşamasında hiçbir kimyasal işlem görmeyen ve tamamen geleneksel yöntemlerle kurutulmaktadır. İçerdiği lifler ve vitaminlerle özellikle uzun süre tokluk hissi veren özel bir besin kaynağıdır. Öğün aralarında gerekirse kahvaltılık olarak tüketilebilir.

    Bu ürün, Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Türk Yönetmeliği’ne göre üretilmiş olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan CCPB IMC Kontrol ve Sertifikasyon Ltd. Şti. (TR-OT-01) tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur. Besin değeri 100 gr için 679 Kcal’dir. Güneş ışığı almayan serin yerde koruyunuz.

    İçindekiler: Organik kuru incir.

    Üretici Firma: OTS Organik Tarım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.