sadsad x
asdasd

OTS Organik Dut Pekmezi 380 Gr

Sabahları tüketin, güne enerjik başlayın!

Kış aylarının vazgeçilmezi, sabah kahvaltılarının lezzeti olan dut pekmezi ile güne enerjik başlamanız için sabahları 1-2 tatlı kaşığı tüketmenizi öneririz. Ayrıca dut pekmezini OTS Organik Tahin ile de karıştırarak ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Şeker ilavesizdir.

72,50 TL
Kristal Puan
:
2175
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir.
TAVSİYE ET
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
  • Asırlardır kullanılan pekmez, günümüzde de popülaritesini kaybetmeyen yegane geleneksel lezzetlerimizden biridir. Üzüm, dut, incir gibi meyvelerden üretilir. Ayrıca şeker eklemeden meyvelerin doğal şekeriyle de yapıldığı için vücudun doğal yollarla tatlı ihtiyacını karşılamaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi, sabah kahvaltılarının lezzeti olan dut pekmezi ile güne enerjik başlamanız için sabahları 1-2 tatlı kaşığı tüketmenizi öneririz. Ayrıca dut pekmezini OTS Organik Tahin ile de karıştırarak ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

    Bu ürün, Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Türk Yönetmeliği’ne göre üretilmiş olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan CCPB IMC Kontrol ve Sertifikasyon Ltd. Şti. (TR-OT-01) tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur. Besin değeri 100 gr için 300 Kcal’dir. Güneş ışığı almayan serin yerde koruyunuz.

    İçindekiler: Organik dut pekmezi. Şeker ilavesizdir.

    Üretici Firma: OTS Organik Tarım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.