sadsad x
asdasd

Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 250 ml Cam Şişe

Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarını içeren, kusur içermeyen, serbest asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altında olan ve organik tarım esaslarına uygun olarak yetiştirilen zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş bir organik natürel sızma zeytinyağıdır. ECOCERT Sertifikasyon Ltd. Şti. (TR-OT-003) tarafından sertifikalıdır.

69,90 TL
Kristal Puan
:
2097
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir.
TAVSİYE ET
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (13)
  • Kristal Organik Natürel Sızma Zeytinyağı, organik ürün sertifikasyonu kapsamında hasat edilmesinden üretilmesine kadar her aşamada  izlenebilirliği ve organik gıda güvenliği sağlanan zeytinlerden elde edilmiştir. Organik tarım standartlarına göre üretim yapan sıkım tesisinde hijyenik koşullarda soğuk sıkım yöntemi ile sınırlı sayıda üretilmiştir. Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarına sahip, duyusal olarak meyvemsilik, acılık ve yakıcılık içeren organik natürel sızma zeytinyağıdır. Serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altındadır. Kristal Yağları-Bornova tesisimizde ambalajlanan ürünümüz ECOCERT Sertifikasyon Ltd. Şti. (TR-OT-003) tarafından denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. Kristal Yağları’nın uzman ekibi tarafından duyusal ve kimyasal testlere tabi tutularak titizlikle kontrol edilmiştir. Zeytinyağının doğal özelliklerini koruyan, çevreye dost, geri dönüşümlü mat yeşil renkli 250 ml cam şişe içinde elde değmeden doldurulmuş ve satışa sunulmuştur. Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.

     

    İçindekiler:

    Natürel sızma zeytinyağı içerisinde doğal olarak yağda çözünen vitaminler, doymuş, tekli doymamış ve omega-6 omega-3 yağ asitleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.