sadsad x
asdasd
Kalite Politikamız ve Gıda Güvenliği

KRİSTAL markası ile ülkemizde ilk defa markalı zeytinyağı üreten TİCARET VE SANAYİ KONTUVARI T.A.Ş, geçmişten bugüne ödün vermeden devam ettirdiği kalite prensiplerini BRC Gıda Güvenliği Global Standartları, TS ISO EN 22000:2005 Gıda Güvenliği ve TS ISO En 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri ile pekiştirerek, zeytinyağı ve bitkisel yağ sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile müşterisine yüksek standartlarda ürün sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Gıda Güvenliği ve Kalite Politikamızın Temel İlkeleri aşağıdaki gibidir;

• Şirketimiz, tüm üretim ve hizmet aşamalarında Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemini etkin bir şekilde kullanırken, sürekli iyileştirme çalışmaları ile kendini geliştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler.

• Şirketimiz, süreç verilerini, müşteri ve tedarikçi görüşlerini veri analizi ile değerlendirerek sistemi iyileştirmek üzere gıda güvenliği ve kalite hedefleri belirler. Bu hedeflere öngörülen zamanda ulaşmak için gerekli eğitim ve teknolojik yatırımları gerçekleştirir.

• Şirketimiz, gıda güvenliği ve kalite yönetim sisteminin önemli bir unsuru olan tedarikçileri ile kurduğu ilişkilerin karşılıklı iyi niyet ve dürüstlük esasına dayalı, uzun vadeli ilişkiler olmasına gayret ederken, tedarikçilerin kendilerini geliştirmelerine destek olur.

• Şirketimiz, KRİSTAL kalitesinin sürekliliğini güvence altına almak amacıyla, İnsan Kaynakları politikasını yasalara, yönetmeliklere, tebliğlere saygılı, meslek etik ve kurallarına bağlı, dürüst, çevreye duyarlı, kalite odaklı, mutlu ve verimli çalışanlar üzerine inşa etmiştir.

• Kaliteli ve güvenli ürünleri en sağlıklı koşullarda ve en uygun maliyetlere üretmek, gıda güvenliği ve kalite politikamızın çekirdeğini oluşturmaktadır.

Sertifikalarımız
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
Organik Tarım Müteşebbis Sertifikası
FSMA Önleyici Kontroller Sertifikası
BRC Uluslararası Gıda Güvenliği Standardı
UZZK Kalite Uygunluk Belgesi
IOC İleri Seviye Analiz Sertifikası
Helal Gıda Sertifikası
Ödüllerimiz
IOC-UZZK Türkiye 2020 yılı Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Orta Meyvemsilik Kategorisinde 1.’lik Altın Madalya Ödülü
Olive Japan 2020 himayesinde Uluslararası Natürel Sızma Zeytinyağı Yarışması’nda Gümüş Madalya!
1.'lik Ödülü, IOC-UZZK Türkiye, 2018 yılı Kalite Yarışması,"Natürel Sızma Zeytinyağı/Orta Meyvemsilik Kategorisi"
3.'lük Ödülü, Mario Solinas Türkiye, 2017 yılı Kalite Yarışması,"Natürel Sızma Zeytinyağı/Yoğun Meyvemsilik Kategorisi"
Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçılar Birliği,"Türkiye Ambalajlı Zeytinyağı İhracatı Kategorisi" 3.’lük Ödülü – 2018
Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği,"Türkiye Ambalajlı Zeytinyağı İhracatı Kategorisi" 4.’lük Ödülü – 2017
Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği,"Türkiye Ambalajlı Zeytinyağı İhracatı Kategorisi" 4.’lük Ödülü - 2015
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.