sadsad x
asdasd

Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml Cam Şişe - Ödüllü

Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından IOC UZZK-2022 Türkiye Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması'nda ''Altın Madalya'' kazanan ürünümüz, Güney Ege bölgesinde yetişen memecik çeşidi zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemi ile sınırlı sayıda üretilmiştir. Dilde ve boğazda hissedilen acılık ve yakıcılıkla birlikte meyvemsi bir lezzete sahiptir. Soğuk yemeklerinizde kullanabilir, yoğun zeytin meyvemsiliği içeren tadı ile farklı lezzetler yaratabilirsiniz.

Duyusal özellikleri: Koklandığında burunda yoğun taze yeşil zeytin meyvemsiliği hissedilir. Tadıldığında ise damakta yoğun çimen, zeytin yaprağı, çağla badem lezzeti hissedilirken yeşil elma, yeşil domates ile birlikte çiçeğimsi tatlar algılanır.<

%16
71,50 TL
59,95 TL
Kristal Puan
:
1798.5
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir.
TAVSİYE ET
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
  • Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından IOC UZZK-2022 Türkiye Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması'nda ''Altın Madalya'' kazanan ürünümüz, Güney Ege bölgesinde yetişen memecik çeşidi zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemi ile sınırlı sayıda üretilmiştir. Dilde ve boğazda hissedilen acılık ve yakıcılıkla birlikte meyvemsi bir lezzete sahiptir. Soğuk yemeklerinizde kullanabilir, yoğun zeytin meyvemsiliği içeren tadı ile farklı lezzetler yaratabilirsiniz.

    Duyusal özellikleri: Koklandığında burunda yoğun taze yeşil zeytin meyvemsiliği hissedilir. Tadıldığında ise damakta yoğun çimen, zeytin yaprağı, çağla badem lezzeti hissedilirken yeşil elma, yeşil domates ile birlikte çiçeğimsi tatlar algılanır.

    Memecik çeşidi zeytinin özellikleri: Başta Aydın, Nazilli, Milas olmak üzere Güney Ege Bölgesi coğrafyasında yetişen özel bir zeytin çeşididir. Yağ bakımından zengindir. Yağlık ve sofralık olarak değerlendirilir. İyi bakım şartlarında kuvvetli gelişir. Soğuk ve kurak koşullara dayanımı iyidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.