Kristal Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin 485 G Cam Kavanoz

Edremit yöresinde yetişen zeytinlerin çizilme işleminin ardından salamura suyunda doğal fermantasyon ile olgunlaştırılması sonucu elde edilmiştir. Isıl işlem (pastörizasyon) uygulanarak insan sağlığı ile dost cam kavanoz içerisinde ambalajlanmıştır. 

12,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Hafta içi 13:00’e kadar
verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
PAYLAŞ
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
  • Türkiye’de tescili yapılmış yaklaşık 90 çeşit zeytin varyetesi yetişmektedir. Bunlar uzun yıllar öncesinden günümüze gelerek yetiştikleri bölgelerin iklim ve toprak özelliklerine göre çeşitlenmişlerdir ve genellikle orijinleri olan bölgenin ismi ile anılırlar. Ülkemizde bu çeşitler arasında Edremit (Ayvalık) çeşidi olarak sınıflandırılan zeytinler doğal fermente yeşil zeytin üretiminde ön plana çıkmış ve nefaseti toplum genelinde kabul görmüştür.

    Kristal Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin, Edremit yöresinde yetişen zeytinlerden hazırlanmıştır. Çizilme işleminin ardından zeytinlerin temiz suda bekletilip acılığının giderilmesi ve salamura suyunda doğal fermantasyon ile olgunlaştırılması sonucu elde edilen özel bir lezzettir. Isıl işlem (pastörizasyon) uygulanarak insan sağlığı ile dost cam kavanoz içerisinde ambalajlanmıştır. Eşsiz lezzeti ve kalitesi ile sofralarınızı zenginleştirir.  Net ağırlığı 485 g, süzme ağırlığı 300 g‘dır. Uygun fiyatıyla online satış sitemizde satışa sunulan pastörize Kristal Doğal Salamura Yeşil Çizik Zeytin-Edremit Çeşidi’ni, arzu ettiğiniz baharatlar ve beğendiğiniz bir Kristal natürel sızma zeytinyağı ile karıştırarak iştah açıcı lezzetler elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.